Apvienotās Igaunijas-Latvijas teorijas dienas Rakaros

[ In English ]   [ Eesti keeles ]   [ Latviski ]

Igaunijas teorijas dienas datorzinātnē tika uzsāktas 2002. gadā un kopš tā laika tiek rīkotas divreiz gadā. Latvijā pagaidām šāda tradīcija nav iedibinājusies. Šogad mēs pirmoreiz rīkojam apvienotās Igaunijas-Latvijas teorijas dienas datorzinātnē. Teorijas dienu galvenais mērķis ir dot iespēju abu mūsu valstu teorētiskās datorzinātnes pētniekiem un studentiem iepazīties citam ar cita darbu. Iecerēts, ka dalībnieku lielākā daļa būtu maģistranti un doktoranti, gan klausītāju, gan runātāju lomā.

Teorijas dienas notiks netālu no Salacgrīvas, viesu namā Rakari (karte1, karte2), no 2010. gada 30. septembra līdz 3. oktobrim (no ceturtdienas pēcpusdienas līdz svētdienas dienasvidum).

Šeit varat atrast, kā pasākumam piereģistrēties. Reģistrēšanās termiņš ir 16. septembris.


Nokļūšana Rakaros.

Prombraukšana: 3. oktobrī no Rakariem ap 13:20 izbrauks divi iznomāti autobusi, viens uz Rīgu (ierašanās Rīgā ap 15:15), otrs uz Pērnavu (ierašanās Pērnavā ap 14:45). Ja nepieciešams, Pērnavas autobuss var Jūs izsēdināt Salacgrīvā vai Ainažos, no kurienes var turpināt ceļu ar sabiedriskās satiksmes autobusu, sarakstus skatieties šeit.


Iepriekšējās Igaunijas teorijas dienas:


Andris Ambainis
Kārlis Freivalds
Rūsiņš-Mārtiņš Freivalds
Peeter Laud
Helger Lipmaa
Juris Smotrovs
Tarmo Uustalu
Varmo Vene

Pēdējais atjaunojums 22.9.2010