8. decembrī notiks

TopCoder/University of  Latvia

Open Programming Contest

 

Aktuālā informācija

Beidzot ir saņemts apstiprinājums, ka šodien vakarā Rīgā ierodas Niall Rooney, Director, European Operations, TopCoder.Inc. Līdz ar to sacensības notiek kā plānots – ar TopCoder pārstāvja klātbūtni un visiem solītajiem labumiem.

 

Uz šo brīdi (20:00) ir pieteikušies vairāk kā 40 dalībnieki. Pieteikšanās termiņš beidzas šonakt 23:59 (dalībnieku saraksts http://www.topcoder.com/tc?module=IntroEventViewRegistrants&eid=3303 ).

 

Sacensības notiek LU Raiņa 19, Fizikas un matemātikas fakultātē (pa galvenajām kāpnēm 3.stāvā). Paredzētais laika plāns:

 

Līdzi var ņemt portatīvos datorus ar savu darba vidi. Iespējams, ka tiks atļauts startēt arī ar saviem datoriem.

 

Nepieciešamības gadījumā var zvanīt 29 289 578.

 

Aktuālās informācijas beigas

 

Visi LU studenti, ieskaitot arī maģistrantūrā un doktorantūrā studējošos, tiek aicināti piedalīties individuālajās programmēšanas sacensībās, kuras organizē TopCoder visas pasaules universitātēs. Sacensības ir atklātas un tajās tiek aicināts piedalīties arī jebkurš Latvijas augstskolas students.

 

Sacensības notiks 8.decembrī 19:00 pēc Latvijas laika.

 

Lai piedalītos sacensībās, ir nepieciešams:

·        Būt reģistrētam kā TopCoder biedram (ja neesat TopCoder biedrs, tad var piereģistrēties lapā topcoder.com/reg);

·        Jāpiesakās sacensībām lapā www.topcoder.com/latvia līdz 7.decembra 23:59;

·        Savlaicīgi ierasties FMF datorklasēs (Raiņa bulv. 19), kur notiks sacensības, un papildus piereģistrēties sacensību sākšanai ne vēlāk kā 18:55;

·        Nosūtīt pēc iespējas ātrāk neformālu pieteikumu ar savu vārdu, uzvārdu, mācību iestādi un TopCoder vārdu uz adresi  ar tematu „TopCoder LU”, lai rezervētu sev vietu datorklasē un TopCoder krekliņu.

 

Balvas:

1. vieta - 4GB iPod Nano

2. vieta - Logitech MX 100 mouse

3. vieta - 4GB USB Flash drive

 

Visi sacensību dalībnieki tiek aicināti uz picas ēšanas viesībām, kas notiks pēc sacensību beigām. Katrs dalībnieks no TopCoder saņems T-kreklu ar TopCoder simboliku.

 

Pirms sacensībām notiks TopCoder pārstāvju prezentācija, kurā tiks pastāstīts par visām TopCoder sacensībām un aktivitātēm.

 

Detaļas un instrukcijas skatīt: www.topcoder.com/latvia

Jautājumus var sūtīt Guntim Arnicānam uz:

 

Aktuālā informācija par sacensībām tiks publicēta šajā lapā!

 

 

LU studentu sasniegumi TopCoder sacensībās:

·        Pašlaik Aleksandrs Saveļjevs TopCoder rangā ieņem 100.vietu

·        Uldis Barbans ieguvis titulu „TopCoder Algorithm Coder of the Month for February 2007

·        Aleksandrs Saveļjevs 2006.gada nogalē izcīnīja ļoti augsto 8.vietu Google Code Jam 2006 finālsacensībās, kas notika klātienē Google ofisā Ņujorkā (ASV). Kopumā sacensībās startēja vairāk kā 20’000 dalībnieku. Pēc vairākām atlases kārtām finālam tika atlasīti 100 spēcīgākie.

·        Aleksandram Saveļjevam tikai dažas vietas pietrūka, lai iekļūtu prestižo sacensību TopCoder Collegiate Challenge 2006 finālā, uz kuru tika atlasīti 48 spēcīgākie programmētāji.

·        Aleksandrs Saveļjevs izcīna tiesības un startē TopCoder Collegiate Challenge 2005 finālā (klātienē piedalās 48 spēcīgākie programmētāji).