back to homepageKuldīga


LR jaunatnes čempionātu fināli 100 lauciņu dambretē Kuldīgā, 2007. gada 31. martā 3. aprīlī.

 

Vieta

U-19 zēni

U-16 zēni

U-16 meit.

U-13 zēni

U-13 meit.

1.

Ozols R.
Dobele 16          

Brantevics
Ā. Kuld. 15          

Niedra A.

RSP 13

Cilēvičs L.
Bolderāja 14            

Sirota K.
RSP 13              

2.

Brantevics N.

Kuld. 14

Cehanovičs A. Dobele13          

Brantevica I.
Kuld. 12              

Hartmanis M.

Kuld. 13

Kjarkuze A.
Malta 11               

3.

Zaicevs O.
Dobele 13

Gailāns P.
Kuldīga 12          

Magone Z.
Sigulda 11              

Mitenbergs A.
RSP 13            

Kaulēna D.
Sigulda 10              

4.

Šulcs K.
Kuldīga 12          

Berčuks J.
Dobele 11          

Grava Sim.
Kuld. 11          

Svjackijs Ņ.

Bolderāja 12

Garokalna E.
Kuldīga 8              

5.

Rungainis M. Liepupe 9

Stašuls R.
RSP 10

Rjapolova K.

Liepupe 8

Šteins K.
Kuld. 11                

Besonova J.

Bolderāja 6

6.

Berķis N.

Liepupe 6

Galanskis I.

RSP 10

BreidagaE.
Liepupe 7              

Abersons K.
Kuld. 10             

Kovešņikova

A.Rīga 5

7.

Zaletilo I.

Dobele 6

Girgensons A.
Kuld. 8

Krotova B.
Malta 6         

Bertmanis G.

Liepupe 6

Timošina O.

RSP 2

8.

Salms M.
Kuldīga 5          

Rumbenieks K.
Kuld. 6           

Kāršenieka K.
Malta 2

Bērziņš R.
RSP 5             

Berķe S.

Sigulda 1

9.

Mājenieks J.
RSP 5

Reiziņš A.
RSP 3

Stepēna A.

Kuld. 2

Junkers E.

Kuld. 3

 

10.

Neimanis G.

Kuld. 4

Lugovskis E.
Kuld. 2            

 

Seļakovs V.
Malta 3

 

 

Trīs labākie dalībnieki (iezīmēti ar pustrekniem burtiem) ieguvuši tiesības spēlēt atbilstošā grupā

 Eiropas jaunatnes čempionātā Sankt Pēterburgā, kā arī pasaules junioru un kadetu čempionātos

 

Ātrspēle

Vieta

U-19 zēni

U-16 zēni

U-16 meit.

U-13 zēni

U-13 meit.

1.

Brantevics N.

Kuld. 16

Berčuks J. Dobele 16          

Magone Z. Sigulda 15              

Cilēvičs L. Bolderāja 15            

Sirota K. RSP 12              

 

 

 

 

 

U-10 grupai fināli notiks atsevišķi Siguldā š.g. 12. maijā,

bet U-19 meitenēm kopā ar LR sieviešu čempionātu Rīgā, no š.g. 3. līdz 6. maijam.

 -P.Freidenfelda informācija-


 

Latvijas Sporta veterānu savienības 44.sporta spēles 64.lauc. dambretē

Sievietes

     
Dalībnieks Dz Komanda Punkti 1 2 3 4 5 6 7
 Uvačana Zoja   44    Rīga        14.0  2:2 3:2 5:2 4:2 7:2 8:2 6:2
 Kiseļeva Gaida 55    Liepāja     10.0  1:0 6:2 4:1 3:1 8:2 5:2 7:2
 Meire Valda    50    Liepāja     9.0   6:2 1:0 7:2 2:1 5:2 4:0 8:2
 Svilāne Zelma  51    Madona      7.0   7:1 8:2 2:1 1:0 6:0 3:2 5:1
 Balode Valda   50    Kuldīga     6.0   8:1 7:2 1:0 6:2 3:0 2:0 4:1
 Auziņa Ruta    41    Ogre        6.0   3:0 2:0 8:2 5:0 4:2 7:2 1:0
 Jēgere Zenta   47    Kuldīga Ind 2.0   4:1 5:0 3:0 8:1 1:0 6:0 2:0
 Jostmane Ilga  57    Liepājas R. 2.0   5:1 4:0 6:0 7:1 2:0 1:0 3:0

    

         Kungi_50

Dalībnieks Dz Komanda Punkti 1 2 3 4 5 6 7
 Daņilovs Vladimirs  54    Rīga        11.0  18:2  5:2  7:1  9:1  3:2  4:2  2:1
 Rūmītis Tālivaldis  52    Bauska      10.0  12:2  9:1  6:1  5:1  7:2  8:2  1:1
 Rūtiņš Jānis        49    Kuldīga     10.0  25:2  4:1  8:2  7:2  1:0 11:2  6:1
 Zālītis Laimonis    50    Bauska      9.0   20:2  3:1 14:1  6:2  9:2  1:0  8:1
 Tomass Rudolfs      49    Kuldīga     9.0   15:2  1:0 13:2  2:1 11:1 14:1  9:2
 Visockis Ilmārs     52    Līvāni      9.0   22:1 11:2  2:1  4:0 19:2 20:2  3:1
 Balbārzdis Alis     57    Ogre        9.0   19:2 17:2  1:1  3:0  2:0 22:2 14:2
 Piterāns Viktors    55    Dobele      8.0   16:1 10:2  3:0 15:2 14:2  2:0  4:1
 Burvis Andris       48    Liepāja     8.0   13:2  2:1 22:2  1:1  4:0 17:2  5:0
10  Ozols Jānis         51    Valmiera    8.0   21:1  8:0 18:2 11:0 15:2 12:1 20:2
11  Šķilters Edvīns     57    Jēkabpils   8.0   24:1  6:0 25:2 10:2  5:1  3:0 18:2
12  Odiņš Valdis        54    Liepājas R. 8.0    2:0 19:2 23:0 13:1 25:2 10:1 16:2
13  Aņisimovs Anatolijs 54    Rīga        7.0    9:0  0:2  5:0 12:1 23:2 16:0 22:2
14  Krūms Andris        50    Limbaži     7.0   23:1 24:2  4:1 17:2  8:0  5:1  7:0
15  Zaremba Jānis       53    Rēzekne     7.0    5:0 18:1 21:2  8:0 10:0 23:2 24:2
16  Krūmkalns Valdis    53    Līvāni      7.0    8:1 23:2 17:0 22:1 20:1 13:2 12:0
17  Grivstāns Vilnis    55    Dobele      6.0    0:2  7:0 16:2 14:0 22:1  9:0 19:1
18  Treimanis Gvido     50    Kuldīga     6.0    1:0 15:1 10:0 19:1 21:2 24:2 11:0
19  Bruņinieks Pēteris  48    Jēkabpils   6.0    7:0 12:0  0:2 18:1  6:0 25:2 17:1
20  Navickis Roberts    55    Liepāja     6.0    4:0 25:1 24:2 23:2 16:1  6:0 10:0
21  Zālītis Jānis       55    Līvāni      6.0   10:1 22:0 15:0 24:1 18:0  0:2 25:2
22  Stols Vladimirs     49    Daugavpils  5.0    6:1 21:2  9:0 16:1 17:1  7:0 13:0
23  Gucevs Sergejs      49    Daugavpils  5.0   14:1 16:0 12:2 20:0 13:0 15:0  0:2
24  Volosanovs Ivanovs  51    Rēzekne     4.0   11:1 14:0 20:0 21:1  0:2 18:0 15:0
25  Pudzis Imants       54    Rēzekne     3.0    3:0 20:1 11:0  0:2 12:0 19:0 21:0

    

         Kungi_60

Dalībnieks Dz Komanda Punkti 1 2 3 4 5 6 7
 Lelis Jānis            47    Rīgas Svk   11.0  19:2  6:2  3:1  5:1 11:2  7:2  2:1
 Ūpis Andris            39    Liepāja     10.0   7:1 15:2 18:2  3:1  5:1 10:2  1:1
 Griņevičs Vaclavs      46    Ogre        9.0   10:2  9:2  1:1  2:1  4:1  5:1  6:1
 Šimkuss Arnolds        42    Bauska      9.0    8:2 14:2  5:1  7:1  3:1  6:1 13:1
 Kravcovs Vitālijs      45    Rīga        9.0   21:2 11:2  4:1  1:1  2:1  3:1  7:1
 Ozols Kārlis           47    Limbaži     9.0   16:2  1:0 17:2 11:2  7:1  4:1  3:1
 Bruņinieks Daumants    42    Rīgas Svk   8.0    2:1 12:2 10:2  4:1  6:1  1:0  5:1
 Juhņevičs Jāzeps       43    Madona      8.0    4:0 10:0  0:2 18:1 15:2 20:1 19:2
 Baņģieris Modris       44    Valmiera    8.0    0:2  3:0 11:0 12:0 21:2 17:2 20:2
10  Liepnieks Jānis        45    Jēkabpils   7.0    3:0  8:2  7:0 17:2 14:1  2:0  0:2
11  Ciematnieks Ēvalds     45    Jēkabpils   7.0   17:2  5:0  9:2  6:0  1:0 16:2 12:1
12  Šulmanis Mārtiņš       41    Madona      7.0   18:1  7:0 15:1  9:2 20:1 13:1 11:1
13  Plitnieks Jānis        44    Limbaži     7.0   15:1 18:1 14:1 20:1 16:1 12:1  4:1
14  Podberezņikovs Viktors 44    Tukums      7.0   20:2  4:0 13:1 16:1 10:1 19:1 15:1
15  Krīvāns Aleksandrs     43    Tukums      6.0   13:1  2:0 12:1 19:1  8:0  0:2 14:1
16  Lūsis Juris            44    Tukums      6.0    6:0  0:2 20:1 14:1 13:1 11:0 18:1
17  Sticers Osvalds        44    Ogre        6.0   11:0 19:2  6:0 10:0  0:2  9:0 21:2
18  Kalējs Jānis           38    Bauska      6.0   12:1 13:1  2:0  8:1 19:0 21:2 16:1
19  Dobelis Haralds        45    Liepājas R. 6.0    1:0 17:0 21:2 15:1 18:2 14:1  8:0
20  Kalniņš Rūdolfs        39    Madona      6.0   14:0 21:2 16:1 13:1 12:1  8:1  9:0
21 , Rudakovs Aleksejs      41    Kuldīga     2.0    5:0 20:0 19:0  0:2  9:0 18:0 17:0

   

         Kungi_70

Dalībnieks Dz Komanda Punkti 1 2 3 4 5 6 7
 Zanders Juris        35    Rīga        11.0  15:2 16:1 13:1  8:2  3:2  6:1  4:2
 Grundmanis Gunārs    34    Tukums      10.0   8:1 11:2 14:2  3:1  4:0 12:2  9:2
 Freidenfelds Pēteris 35    Dobele      9.0    5:2 10:2 16:2  2:1  1:0  4:0  8:2
 Zeltiņš Pēteris      37    Limbaži     9.0    9:1 13:1 15:2  5:1  2:2  3:2  1:0
 Dirvāns Pēteris      32    Rīgas Svk   9.0    3:0  7:2 12:2  4:1  8:1  9:2  6:1
 Jēkabsons Alfons     37    Līvāni      9.0    7:2 12:1  8:1  9:1 11:2  1:1  5:1
 Seņkāns Florians     34    Valmiera    8.0    6:0  5:0 17:0 20:2 18:2 15:2 14:2
 Ašmanis Arnolds      35    Liepājas R. 7.0    2:1 20:2  6:1  1:0  5:1 13:2  3:0
 Tamanis Anzelms      32    Valmiera    7.0    4:1 19:1 10:2  6:1 13:2  5:0  2:0
10  Valdmanis Augusts    35    Liepājas R. 7.0   17:2  3:0  9:0 12:1 19:1 18:2 11:1
11  Raubiško Jāzeps      34    Daugavpils  7.0   20:1  2:0 18:2 16:2  6:0 14:1 10:1
12  Zadovskis Valdis     32    Bauska      6.0   18:1  6:1  5:0 10:1 15:2  2:0 16:1
13  Ivanovs Sergejs      25    Daugavpils  6.0   14:1  4:1  1:1 19:2  9:0  8:0 17:1
14  Briedis Aivars       37    Madona      6.0   13:1 18:2  2:0 15:0 16:2 11:1  7:0
15  Borodins Anatolijs   35    Daugavpils  6.0    1:0 17:2  4:0 14:2 12:0  7:0 20:2
16  Porietis Pēteris     31    Jēkabpils   6.0   19:2  1:1  3:0 11:0 14:0 20:2 12:1
17  Buiķis Uldis         37    Tukums      6.0   10:0 15:0  7:2 18:0 20:2 19:1 13:1
18  Mīkulis Gunārs       37    Līvāni      5.0   12:1 14:0 11:0 17:2  7:0 10:0 19:2
19  Krēsliņš Imants      35    Rīgas Svk   5.0   16:0  9:1 20:2 13:0 10:1 17:1 18:0
20  Gritāns Aleksejs     31    Rēzekne     1.0   11:1  8:0 19:0  7:0 17:0 16:0 15:0

 

-I.Dombrovska informācija-


 

LR  jaunatnes čempionātu finālsacensības 64 lauciņu dambretē

Kuldīgā, 2007. gada 8.-11. februārī

 

Vieta

U-19 zēni

U-19 meit.

U-16 zēni

U-16 meit.

U-13 zēni

U-13 meit.

1.

Brantevics N.
Kuldīga 17

Medne A.

Kuldīga 10

Cehanovičs A.
Dobele 15

Magone Z.
Lielvārde 1

Kalniņš A.

Lielvārde 14

Balaša Ruta

Jēkabpils 16

2.

Ozols R.

Dobele 15

Milova D.

RSP 10

Brantevics Ā.
Kuldīga 14

Brantevica I.

Kuldīga 12

Vizulis V.

Jēkabpils 14

Kjarkuze A.
 Malta 15

3.

Šulcs K.
Kuldīga 14

Degterova A

Jēkabpils 9

Gailāns P.

Kuldīga 13

Niedra Arta

RSP 8

Hartmanis M.

Kuldīga 13

Kaulēna D.

Sigulda 15

4.

Asars M.

Viļāni 8

Garā I.

Sigulda 7

Berčuks J.

Dobele 11

Ni V.

Daugmale 8

Bērziņš R.

Rīga 12

Alksne S.

Sigulda 13

5.

Cvetkovs I.

Malta 8

Jansone I.

Malta 2

Lugovskis E

Kuldīga 8

Grava Sim.

Kuld. 6

Bertmanis G

Liepupe 9

Ivanova I.

Daugmale 9

6.

Kārkliņš L.

Līvāni 7

Rjapolova I.

Liepupe 2

Galanskis I.

RSP 8

Krotova B.

Malta 5

Abersons K.

Kuld. 8

Solovjova A.

Viļāni 9

7.

Zaicevs O.

Dobele 6

Zusāne I.

Līvāni 2

Skrūzmanis D.

Līvāni 8

Rjapolova K

Liepupe 3

Alksnis E.

Sigulda 7

Zirne A.

 Liepupe 6

8.

Kārklis K.

Līvāni 6 

 

Rumbenieks

K. Kuldīga 5

Breidaga E.

Liepupe 1

Junkers E.

Kuldīga 7

Savicka M.

Lielauce 3

9.

Rungainis M.

Liepupe 5

 

Girgensons A.

Kuldiga 5

 

Lagzdiņš M.

RSP 6

Pudža A.

Lielvārde 3

10.

Ratnieks J.

Sigulda 4

 

Reiziņš A.

RSP 3

 

BorovikovsM.

Rīga 0

Dane V.

Daugmale 1

 

 

 LR  jaunatnes čempionātu finālsacensības 64 lauciņu dambretē ātrspēlē

Kuldīgā, 2007. gada 11. februārī

 

Vieta

U-19 zēni

U-19 meit.

U-16 zēni

U-16 meit.

U-13 zēni

U-13 meit.

1.

Ozols R.

Dobele 12

Medne A.

Kuldīga 10

Cehanovičs A.

Dobele 1

Magone Z.

Lielvārde 12

Hartmanis M.

Kuldīga 15

Kaulēna D.

Sigulda 14

2.

Šulcs K.

Kuldīga 12

Milova D.

RSP 8

Brantevics Ā.

Kuldīga 14

Brantevica I

Kuldīga 8

Vizulis V.

Jēkabpils 11

Kjarkuze A.

 Malta 14

3.

Kārkliņš L.

Līvāni 10

Garā I.

Sigulda 5

Gailāns P.

Kuldīga 13

Grava Sim.

Kuldīga 7

Bertmanis G

Liepupe 11

Balaša Ruta

Jēkabpils 14

4.

Cvetkovs I.

Malta 9

Degterova A

Jēkabpils 4

Girgensons A.

Kuld. 12

Rjapolova K

Liepupe 5

Alksnis E.

Sigulda 10

Zirne A.

Liepupe 11

5.

Zaicevs O.

Dobele 8

Rjapolova I.

Liepupe 3

Berčuks J.

Dobele 10

Niedra Arta

RSP 5

Junkers E.

Kuldīga 10

Alksne S.

Sigulda 10

6.

Asars M.

Viļāni 8

Jansone I.

Malta 0

Galanskis I.

RSP 8

Krotova B.

Malta 3

Kalniņš A.

Lielvārde 9

Ivanova I.

Daugmale 9

7.

Ratnieks J.

Sigulda 5

 

Reiziņš A.

RSP 6

Breidaga E.

Liepupe 2

Bērziņš R.

Rīga 9

Solovjova A.

Viļāni 7

8.

Rungainis M.

Liepupe 4

 

Rumbenieks

K. Kuld. 6

 

Abersons K.

Kuld. 8

Savicka M.

Lielauce 5

9.

Kārklis K.

Līvāni 4

 

Skrūzmanis D.

Līvāni 4 

 

Lagzdiņš M.

RSP 4

Pudža A.

Lielvārde 3

10.

 

 

Lugovskis E

Kuldīga 3

 

BorovikovsM. Rīga 3

Dane V.

Daugmale 3

Piezīme:     U-10 grupās  čempionāts notiks Liepupē 17. februārī.

Ar  pustrekniem burtiem iezīmēti sacensību dalībnieki, kuri iekļuvuši pasaules un Eiropas čempionātos.

Sastādīja P. Freidenfelds, izmantojot tiesnešu kolēģijas tabeles un nolikumu.

 


 

LR jaunatnes čempionāta finālsacensības 100 lauciņu dambretē

Kuldīgā, no 2006. gada 22. līdz 25. martam.

 

Foto:  LR jaunatnes čempionāta medaļnieki (1.- 3. vietas)

No kreisās 1. rindā Lugovskis E., Stašuls R., Cilēvičs L., Zīle E., Sirota K., Gailāns P., Krasutina I.,

                  2. rindā Šulcs K., Brantevics A., Ozols R., Brantevics N., Medne A., Brantevica I., Breidaga E.

 

 

Vieta

U-19

U-16 zēni

U-16 meit.

U-13 zēni

U-13 meit.

U-10 zēni

U-10 meit

1.

Zīle Evita

Kuldīga - 13

Šulcs K.
Kuldīga - 15

Magone Z. Lielvārde - 16 

Stašuls R.
RSP - 15

Brantevica I. Kuldīga - 16 

Kļevickis V.
Rīga - 18

Gūtmane P. Liepupe - 14

2.

Brantevics N. Kuld. - 13

Brantevics Ā. Kuld. - 12 

Krasutina I. Malta - 14

Lugovskis E. Kuldīga - 13 

Sirota K.
RSP - 11 

Putniņš D. Sigulda - 13

Bessonova J. Bolderāja - 14

3.

Ozols R.
Dobele - 12 

Gailāns P. Kuldīga - 12

MedneAnce Kuld. - 14 

Cilēvičs L. Bolderāja - 12 

Breidaga E. Liepupe - 11

Plūme Osk.
Cēsis - 12 

Garokalna E.Kuldīga -11

4.

Eglītis R.

Liepupe - 12

Berčuks J. Dobele - 12 

Strika M.
Kuld. - 9

Mitenbergs A. RSP - 11

Kaulēna D. Sigulda - 10

GraznovsO.  Malta - 12

Kjankuze A. Malta - 9

5.

Milova D.
RSP - 10 

Zaremba O. Dobele - 11

Grava Sim.
Kuld. - 8 

Skrūzmanis D. Līvāni - 10 

Šahova I.
Līvāni - 8 

Abersons K. Kuld. - 12 

Ļebedeva V. Bolderāja - 8

6.

Zaicevs O. Dobele - 10

Cehanovičs A. Dobele - 10

Krotova B.
Malta - 8

Hartmanis M. Kuldīga - 8

Garokalna E. Kuldīga - 6

Graznovs E. Malta - 8 

Zirne A.
Liepupe - 7 

7.

Salms M. Kuldīga - 7

Veinbergs V.  RSP - 6 

Niedra Arta

RSP - 6  

Bērziņš R.
RSP - 7

Ušacka I.
Līvāni - 6

Strautmanis E. Sigulda - 7

Skutele A.
Līvāni - 6

8.

Rimicāns J.
RSP - 5

Cvetkovs I. Malta - 6

Golubeva D. Bolderāja - 6

Šerbuks K.
RSP - 6 

Kovešņikova A. RSP - 4

Smilškalns J. Līvāni - 4

Arhipova G. Malta - 3

9.

Kārklis K.
Līvāni - 4

Reiziņš A.
RSP - 5

Logina A.
RSP - 6

Šteins K.
Kuld. - 4

Berķe S.
Sigulda - 0

Gorškovs J. Dobele - 2

Žilinskaite S. Malta - 0

10.

Kārkliņš L. Līvāni 4

Grudins O. Bolderāja 1

Kurjavceva J. Malta - 3

Pundurs G.
RSP - 4

 

Kaltnieks A. Kuldīga - 2

 

 

LR jaunatnes čempionāta finālsacensības ātrspēlē 100 lauciņu dambretē uzvarētāji

Kuldīgā, 2006. gada 22. martā

Vieta

U-19

U-16 zēni

U-16 meit.

U-13 zēni

U-13 meit.

U-10 zēni

U-10 meit

1.

Brantevics N.
Kuld. - 15          

Gailāns P.
Kuldīga - 16 

Magone Z. Lielvārde -  16

Cilēvičs L. Bolderāja  - 17

Brantevica I. Kuldīga - 16   

Kļevickis V.
Rīga - 14

Kjankuze A. Malta - 15

-P.Freidenfelda informācija-


Latvijas 2003. gada čempionāta finālturnīrs 64 lauciņu dambretē minikadetiem (1990.g.dzim. un jaunāki)
Kuldīgā, no 2003. gada 6. līdz 9. februārim

Nr.

Dalībnieki

Pilsēta

Dz.g.

                   

P.

V.

Piez.

 

Trošins Dmitrijs

Rīga

1991

 

0

2

2

2

0

0

2

0

0

8

6.

4 uzv

 

Cvetkovs Igors

Malta

1990

2

 

2

2

1

1

0

2

2

0

12

5.

K. 2

 

Veldre Toms

Kuldīga

1995

0

0

 

1

0

0

0

1

0

2

4

9.

 
 

Cehanovičs Andrejs

Dobele

1992

0

0

1

 

0

2

0

2

0

0

5

8.

 
 

Ratnieks Jānis

Sigulda

1990

0

1

2

2

 

2

1

2

2

0

12

4.

K. 9

 

Zaremba Olģerts

Dobele

1990

2

1

2

0

0

 

0

2

0

1

8

7.

3 uzv.

 

Gailāns Pēteris

Kuldīga

1991

2

2

2

2

1

2

 

2

0

2

15

1.

 
 

Reiziņš Artūrs

Rīga

1991

0

0

1

0

0

0

0

 

0

0

1

10.

 
 

Šulcs Kaspars

Kuldīga

1990

2

0

2

2

0

2

2

2

 

0

12

3.

 
 

Brantevics Āris

Kuldīga

1991

2

2

0

2

2

1

0

2

2

 

13

2.

 

Papildsacensība par 3. vietu:

1.

Šulcs Kaspars

 

2

2

2.

Ratnieks Jānis

0

 

1

3.

Cvetkovs Igors

0

1

 

Latvijas 2003. gada čempionāta finālturnīrs 64 lauciņu dambretē minikadetēm
(1990.g.dzim. un jaunākām)
Kuldīgā, no 2003. gada 6. līdz 9. februārim

Nr.

Dalībnieces

Pilsēta

Dz.g.

               

P.

V.

 

Medne Ance

Kuldīga

1990

 

2

2

2

1

2

2

1

12

2.

 

Niedra Arta

Rīga

1991

0

 

0

0

1

2

2

0

5

5.

 

Strika Māra

Kuldīga

1990

0

2

 

1

1

2

2

0

8

4.

 

Garā Inga

Sigulda

1990

0

2

1

 

2

2

2

0

9

3.

 

Balandiņa Elita

Kuldīga

1993

1

1

1

0

 

0

2

0

5

6.

 

Smirnova Olga

Malta

1990

0

0

0

0

2

 

1

0

3

7.

 

Erta Zaiga

Kuldīga

1992

0

0

0

0

0

1

 

0

1

8.

 

Magone Zane

Lielvārde

1992

1

2

2

2

2

2

2

 

13

1.

 Latvijas 2003. gada čempionāta finālturnīrs 64 lauciņu dambretē kadetēm
(1987. g. dzim. un jaunākām)
Kuldīgā, no 2003. gada 6. līdz 9. februārim

Nr.

Dalībnieces

Pilsēta

Dz.g.

               

P.

V.

 

Stepēna Gunta

Kuldīga

1987

 

0

0

0

0

0

1

0

1

8.

 

Krīgere Iveta

Rīga

1987

2

 

0

0

1

0

0

0

3

7.

 

Zīle Elīna

Kuldīga

1987

2

2

 

0

2

2

2

2

12

2.

 

Zīle Evita

Kuldīga

1989

2

2

2

 

2

2

2

2

14

1.

 

Dunska Kristīne

Malta

1988

2

1

0

0

 

2

1

0

6

4.

 

Laizāne Ramona

Viļāni

1989

2

2

0

0

0

 

1

0

5

5.

 

Magone Lauma

Lielvārde

1989

1

2

0

0

1

1

 

0

5

6.

 

Struka Ieva

Sigulda

1988

2

2

0

0

2

2

2

 

10

3.

Galvenais tiesnesis Tomass Rūdolfs (Kuldīga)
Sekretāre Puzarele Ilze (Kuldīga)